.

  • Pekin Bar
  • Pekin Bar
  • Pekin Bar kuchnia
  • Pekin Bar franszyza
  • Pekin Bar kontakt
Poleca szef kuchni Yang si Qing
Zamówienia Sopot 58 555-22-70

Pekin Bar

 

Od lat stanowimy Trójmiejską alternatywę dla nierozmrożonej pizzy z mikrofalówki i niedopieczonego hamburgera z baru szybkiej obsługi. Nasza wołowina z warzywami i aromatycznymi grzybami „mun” w sosie nie ma sobie równych! A na filiżankę świeżo parzonej zielonej herbaty skusi się nawet najbardziej zagorzały przeciwnik naparów. A te sajgonki i owoce w cieście na deser... Wprost nie chce się odejść od stołu!

Restauracje i franszczyzna sieci Pekin Bar na stałe wpisały się w kulinarną mapę kulturalnych stolic Pomorza nadając dobrego smaku kuchni w Gdyni, Sopocie i Gdańsku. W naszych lokalach czeka na Ciebie autentyczna chińska kuchnia, którą możesz się delektować w oryginalnych azjatyckich wnętrzach lub w zaciszu własnego domu. Dzięki nam z radością przyjmiesz niezapowiedzianych gości w sobotnie popołudnie i ujmiesz ich potrawą wprost z tradycyjnego chińskiego woka. Nie wierzysz? Mieszkańcy Sopotu już do dawna cieszą się wygodą, jaką oferuje im Pekin Bar dostarczając gorące i nie wymagające odgrzewania w mikrofalówce dania wprost do drzwi ich domów i mieszkań.

W trosce o najwyższą jakość oraz smak serwowanych w restauracjach sieci Pekin Bar potraw korzystamy wyłącznie ze świeżych składników i oryginalnych chińskich przypraw, w które od lat zaopatrują nas ci sami, sprawdzeni dostawcy. Dzięki temu nasza chrupiąca wieprzowina w sosie słodko-kwaśnym z ananasem i ryżem zawsze smakuje tak samo wybornie, a specjalność zakładu Kurczak Gongbao oczarowuje podniebienie kombinacją delikatności świeżego mięsa i pikantności ostrego sosu z orzeszkami. Nie ważne, czy masz na  niego ochotę w poniedziałek czy niedzielę – nasz kurczak zawsze będzie tak samo smaczny i świeży.


W sieci barów Pekin Bar zjesz nie tylko pałeczkami, za to zawsze smacznie, zdrowo i niewiarygodnie tanio!

Dzięki nam smaki i aromaty Pekinu na dobre zadomowiły się na ulicach Trójmiasta. 

www.pekinbar.pl Wykonanie MCS Group CMS