.

  • Pekin Bar
  • Pekin Bar
  • Pekin Bar kuchnia
  • Pekin Bar franszyza
  • Pekin Bar kontakt
Poleca szef kuchni Yang si Qing
Zamówienia Sopot 58 555-22-70

Franszyza

Będąc naszym franczyznobiorcą otrzymasz znacznie więcej niż prawo do korzystania z nazwy handlowej Pekin Bar, naszego znaku usługowego, materiałów promocyjnych, szkoleń dla personelu oraz metod prowadzenia restauracji. Oferowany przez nas pakiet franczyzny zapewni Ci znacznie więcej. Zamiast książki kucharskiej w niezrozumiałym języku damy Twojej kuchni wysoko wykwalifikowanego chińskiego kucharza, którego ryż zasmażany po Yangzhousku z krewetkami zadowoli najbardziej wybredne podniebienie, a kurczak po syczuańsku z makaronem rozpali do czerwoności nawet najbardziej zobojętniałe kubeczki smakowe.

Swoim franczyznobiorcą zapewniamy również zaopatrzenie w niezbędne dla tradycyjnej kuchni chińskiej przyprawy i półprodukty. Dbamy o to, aby w Twojej kuchni nigdy nie zabrakło świeżego tofu, aromatycznego pieprzu syczuańskiego, sosu sojowego czy też coraz bardziej popularnych w Polsce grzybów mun. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w prowadzeniu restauracji oraz skutecznymi sposobami na pozyskanie klientów, którzy raz zakosztowawszy przyrządzonej przez nas wieprzowiny z warzywami i rzodkiewką Shechuen nie będą chcieli jeść pałeczkami w żadnym innym miejscu.

Franczyzna Pekin Bar to najpewniejszy sposób na kulinarny sukces w Twoim mieście!

Wystarczy, że dysponujesz odpowiednim lokalem i chcesz skorzystać z naszej pomocy. Całą resztą zajmiemy się za Ciebie. Z nami szybko i gustownie zaaranżujesz wnętrze swojej restauracji, tak aby w jej orientalnym stylu zawrzeć azjatycką gościnność i przywiązanie do tradycji. Z nami wybierzesz odpowiednie półmiski i talerze, wyposażysz kuchnię i przeszkolisz personel. Z nami zaoferujesz swoim gościom smaki Pekinu, jakiego z pewnością jeszcze nie zakosztowali.


Pierwsza franszyza została otwarta w 2011 roku w Fashion House w Gdańsku.


www.pekinbar.pl Wykonanie MCS Group CMS