.

  • Pekin Bar
  • Pekin Bar
  • Pekin Bar kuchnia
  • Pekin Bar franszyza
  • Pekin Bar kontakt
Poleca szef kuchni Yang si Qing
Zamówienia Sopot 58 555-22-70

Kuchnia

Ulotka 01 Ulotka 02

 

Zdjęcia lokalu

Zdjęcia lokalu

 

Zachęcamy do rozsmakowania się w najpopularniejszych w Trójmieście daniach  kuchni chińskiej. Niech Twoje podniebienie oczaruje nasz…

…zestaw dań łagodnych:

…zestaw dań pikantnych:

…zestaw dań chrupiących:

…zestaw dań specjalnych:

…oraz nie mające sobie równych Sajgonki. Mianem tradycyjnej kuchni chińskiej zwykliśmy określać wszystkie zwyczaje kulinarne mieszkańców Chin, a często również wschodniej i południowo-wschodniej Azji. Tymczasem w obrębie tradycyjnej kuchni chińskiej wyróżnia się wiele odmian terytorialnych, które różnią się od siebie pod względem używanych składników, przypraw oraz sposobów przyrządzania potraw.

Smakoszom tradycyjnej chińszczyzny Pekin Bar oferuje szeroki wachlarz dań kuchni pekińskiej, a więc kuchni północnych Chin, która opiera się na wielowiekowych tradycjach kulinarnych prowincji Hebei i Szantung. Podstawowym składnikiem kuchni pekińskiej są pszenne bułeczki gotowane na parze oraz makaron. Kuchnia ta w znacznej mierze opiera się również na pieczonych i smażonych daniach mięsnych, które na stałe zagościły w tradycyjnym jadłospisie mieszkańców Hebei i Szantung za sprawą Mongołów.

Elementem wspólnym wszystkich odmian tradycyjnej kuchni chińskiej są określone składniki i przyprawy. Do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju możemy zaliczyć między innymi twarożek sojowy tofu, sos sojowy, pieprz syczuański o lekko cytrusowym posmaku i sos ostrygowy. To właśnie im potrawy serwowane w restauracjach Pekin Bar zawdzięczają swój tradycyjny chiński smak i niepowtarzalny orientalny aromat.

W trójmiejskiej sieci restauracji Pekin Bar zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych chińskich kucharzy, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli, a następnie szlifowali pod okiem najlepszych szefów kuchni w Pekinie i całych północnych Chinach. Nasi kucharze szanują tradycję, a gotując posługują się wyłącznie oryginalnymi wielowiekowymi recepturami. 

W ich kuchni nie ma miejsca na improwizację i eksperymenty. Wszystko po to, abyś delektując się naszym Mapo Tofu mógł się delektować posiłkiem w prawdziwie chińskim stylu.

 

Dodatki , które możecie zamówić do naszych dań.

1. Makaron sojowy
2. Tofu - ser sojowy
3. Bambus
4. Grzyby Mun
   
www.pekinbar.pl Wykonanie MCS Group CMS